CENÍK
ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

nabízíme hloubkové čištění

polstrování i výplně různých textilií

aby se vám lépe bydlelo.

odstraníme odolné skvrny, zápachy i bakterie

Průměrná doba čištění sedačky se pohybuje zhruba kolem 1 hodiny. Doba čištění je závislá zejména na velikosti a znečištění. Sedací souprava zůstává po vyčištění pouze vlhká, většina vody ( až 90 % ) je v průběhu čištění současně s nečistotami odsáto do sběrné nádoby čistícího stroje.

zajistíme čištění

Proč si vybrat právě nás?

Čištění nábytku je nezbytné provádět alespoň jednou ročně, aby se nestalo zdrojem bakterií a parazitů, kteří škodí lidskému zdraví. U nás se postaráme o to, aby ve vašem nábytku nezůstaly žádné nečistoty, nepříjemné zápachy ani nežádoucí organismy. Používáme pouze osvědčené čistící prostředky, které jsou naprosto bezpečné pro vás, vaše děti i domácí mazlíčky.

Extrakční způsob čištění zaručuje důkladné očištění od veškerých nečistot a zároveň představuje šetrný a ohleduplný způsob čištění ke struktuře vláken. Navíc napomáhá regeneraci a oživení barvy, aby váš nábytek zářil zase jako nový.

Specializujeme se na čištění nábytku v Ústeckém kraji, ale po domluvě rádi dojedeme i do jiných míst po České republice. Zavolejte nám, ať už jste kdekoliv, a přesvědčte se o tom, že s čistým a provoněným nábytek se vám bude bydlet mnohem spokojeněji.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

STĚHOVÁNÍ BYTU A DOMU

Přestěhujeme vám veškeré vybavení z malých garsonek i velkých rodinných domů. Předem se domluvíme na ceně i termínu stěhování a vše přesuneme s maximální opatrností. Vaše osobní i cenné věci jsou u nás v bezpečí.

STĚHOVÁNÍ FIREM

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Ujmeme se celého provozu a vše za vás vyřídíme bez nutnosti přerušení provozu. V naší firmě se postaráme o to, aby vše proběhlo rychle a hladce.

VYKLÍZENÍ PROSTOR

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.