CENÍK
půjčovna

nabízíme kompletní čištění 

interiéru a ruční mytí vašeho auta,

aby vypadalo zase jako nové.

na vašem pohodlí, bezpečnosti i dojmu záleží

Transportér T5 VW

Nosnost 3,5 t – Délka: 4,9 m – Šířka: 1,9 m – Výška: 2m – nákladová plocha: 6 m²

3-místné , vozidlo je určeno ke stěhování , převážení těžších věcí , vození materiálu

AutoPŘEPRAVNÍK 2,5 T (Plaťák)

1-místné

Přívěsný vozík Handy– 7 N1 , 750 Kg

Hmotnost 750kg , Výška 90cm , Šířka 165 cm , Hloubka 3,10 m.

Ložná plocha je 2060x1250x350mm , 4x kotvící úchyt v podlaze.

Podmínky pronájmu vozu:

Proč si vybrat právě nás?

Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů a přepravníků pro osobní i firemní účely. Jsme vám k dispozici každý pracovní den a po domluvě vám budeme k službám i o víkendu a svátcích, klidně i 24 hodin denně.

Dodávky, vozíky i autopřepravníky vám vždy zapůjčíme umyté s čistým interiérem. Rovněž dbáme na výborný technický stav našich vozidel. Specializujeme se na půjčování vozů v Ústeckém kraji, ale v případě zájmu rádi přijedeme i do jiných míst České republiky. Vždy se našim zákazníkům snažíme vyjít maximálně vstříc.

V naší firmě si zakládáme na dochvilnosti a spolehlivosti a vždy vám budeme k dispozici v předem domluveném čase. Nemusíte se tedy obávat, že byste na nás museli čekat. Ceny si držíme na takové úrovni, aby byly přijatelné pro naše zákazníky, ale zároveň nám umožnily zajistit služby prvotřídní kvality.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

STĚHOVÁNÍ BYTU A DOMU

Přestěhujeme vám veškeré vybavení z malých garsonek i velkých rodinných domů. Předem se domluvíme na ceně i termínu stěhování a vše přesuneme s maximální opatrností. Vaše osobní i cenné věci jsou u nás v bezpečí.

VYKLÍZENÍ PROSTOR

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.

ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým
zdrojem nečistot, prachu
a alergenů.