CENÍK
Stěhování bytů a domů

Přestěhujeme vás rychle a spolehlivě

bez jakéhokoli poškození věcí,

Ať bydlíte v garsonce nebo rodinném domě.

Vaše starosti přenechte na nás

stěhování s autem :

Dodávkový vůz 12 m³ – 16 m³

(Transporter VW – nosnost 3,5 t – Délka: 4,9 m – Šířka: 1,9 m – Výška: 2m – nákladová plocha: 6 m²)

Minimální cena objednávky je 2000kč

Dodávkový vůz 17 m³ – 22 m³

(????????? – nosnost 3,5 t – Délka: 4,9 m – Šířka: 1,9 m – Výška: 2m – nákladová plocha: 6 m²)

Minimální cena objednávky je 2000kč

stěhování bez auta :

Minimální cena objednávky je 1200kč

obalové materiály :

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH (21%)

ostatní služby :

Odvoz na skládku

Zajišťujeme také likvidaci odpadu na skládce. Cena za likvidaci odpadu se odvíjí od objemu likvidovaného materiálu. Cena se pohybuje od 250 Kč + hodinová sazba stanovená v závislosti na počtu pracovníků a velikosti vozidla.

Odvoz nábytku z obchodu

Pokud potřebujete převézt pouze zakoupený nábytek z obchodu, rádi vám ho dovezeme před první dveře za zvýhodněnou cenu. Cena je 1200 Kč. Pokud je to mimo město + 12 Kč/km. Potřebujete to i vynést? NENÍ PROBLÉM! Cena se odvíjí od počtu hodin. 300kč/30min

Odvoz jedné věci z domácnosti

Pokud potřebujete převézt pouze 1 věc do 100kg (postel , pohovka , lednice…), rádi vám zajistíme převoz za zvýhodněnou cenu. Kompletní cena je 1200 Kč. Pokud je to mimo město + 12 Kč/km. V ceně je přistavení vozu + 2 pracovníci (bez montáže a demontáže.)

Ostatní příplatky

Za stěhování o víkendu se připočítává 10% příplatek. Za stěhování o svátku je příplatek 15% a za stěhování v nočních hodinách od 20h do 6h je příplatek 50%. Účtuje se každá načatá půlhodina.

Storno poplatek

V případě zrušení objednávky 3-7 dní před domluveným termínem stěhování, je účtován storno poplatek ve výši 25 % z odhadované ceny za stěhování. Při zrušení objednávky do 72 h před domluveným termínem stěhování, je účtován storno poplatek ve výši 50 % z odhadované ceny za stěhování.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH (21%)

Proč si vybrat právě nás?

U nás moc dobře víme, že stěhování bývá velkým životním krokem, který může znamenat nápor na vaše nervy. Pokud si ale najmete na stěhování profesionální firmu, která vyřídí vše za vás, budete mít o mnoho starostí méně. Neváhejte se proto obrátit na nás. Přijedeme, vše zabalíme, naložíme a odvezeme do vašeho nového domova nebo firmy.

Poskytujeme komplexní stěhovací služby v Ústeckém kraji i po celé ČR od bytových jednotek až po velké firemní prostory. Zajistíme za vás vše potřebné, aby stěhování proběhlo hladce podle plánu, včetně demontáže i montáže nábytku.

Všechny vaše věci zabalíme s maximální opatrností do fixační i bublinkové folie a kartonových krabic. Bezpečný převoz všech stěhovaných věcí je pro nás na prvním místě, stejně jako efektivní organizace celé akce.

Rádi vám zajistíme také vyklízení nepotřebných věcí z jakýchkoli prostor, včetně odvozu do sběrného dvoru. Zbavíme vás tak přebytečného vybavení rychle a bez starostí.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

stěhování firem

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Ujmeme se celého provozu a vše za vás vyřídíme bez nutnosti přerušení provozu. V naší firmě se postaráme o to, aby vše proběhlo rychle a hladce.

VYKLÍZENÍ PROSTOR

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.

Čištění nábytku

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým
zdrojem nečistot, prachu
a alergenů.