CENÍK
VYKLÍZENÍ PROSTOR

Potřebujete vyklidit dům, GARÁŽ nebo halu?

zbavíme vás nepotřebných věcí, 

starého harampádí i odpadu.

Přenechte vše potřebné na nás

stěhování s autem :

Dodávkový vůz 12 m³ – 16 m³

(Transporter VW – nosnost 3,5 t – Délka: 4,9 m – Šířka: 1,9 m – Výška: 2m – nákladová plocha: 6 m²)

Minimální cena objednávky je 2000kč

Dodávkový vůz 17 m³ – 22 m³

(????????? – nosnost 3,5 t – Délka: 4,9 m – Šířka: 1,9 m – Výška: 2m – nákladová plocha: 6 m²)

Minimální cena objednávky je 2000kč

stěhování bez auta :

Minimální cena objednávky je 1200kč

obalové materiály :

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH (21%)

ostatní služby :

Odvoz na skládku

Zajišťujeme také likvidaci odpadu na skládce. Cena za likvidaci odpadu se odvíjí od objemu likvidovaného materiálu. Cena se pohybuje od 250 Kč + hodinová sazba stanovená v závislosti na počtu pracovníků a velikosti vozidla.

Odvoz nábytku z obchodu

Pokud potřebujete převézt pouze zakoupený nábytek z obchodu, rádi Vám zajistíme převoz před první dveře za zvýhodněnou cenu. Cena je 1200 Kč . Pokud je to mimo město + 12 Kč/km.Potřebujete to i vynést ? NENÍ PROBLÉM ! Cena se odvíjí od počtu hodin. 300kč/30min

Odvoz jedné věci z domácnosti

Pokud potřebujete převézt pouze 1 věc do 100kg (postel , pohovka , lednice…) , rádi Vám zajistíme převoz zvýhodněnou cenu . Kompletní cena je 1200 Kč . Pokud je to mimo město + 12 Kč/km. V ceně je přistavení vozu + 2 pracovníci (bez montáže a demontáže.)

Ostatní příplatky

Za stěhování o víkendu se připočítává 10% příplatek. Za stěhování o svátek 15% a za stěhování v nočních hodinách od 20h do 6h je příplatek 50%.Účtuje se každá načatá půlhodina.

Storno poplatek

V případě zrušení objednávky 3-7 dní před domluveným termínem stěhování, je účtován storno poplatek ve výši 25 % z odhadované ceny za stěhování. Při zrušení objednávky do 72 h před domluveným termínem stěhování, je účtován storno poplatek ve výši 50 % z odhadované ceny za stěhování.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH (21%)

Proč si vybrat právě nás?

V naší firmě se nezaměřujeme jen na vyklízení bytů a domů, ale zajišťujeme také vyklízení nebytových prostor, jako jsou sklepy, půdy či garáže, i komerční prostory, včetně kanceláří, hal, skladů apod.

Specializujeme se na vyklízecí služby v Ústeckém kraji, ale po domluvě rádi přijedeme i do jiných míst po České republice. Vyklízení menších prostor je pro nás hračka a s velkými plochami si také snadno poradíme. Neomezujeme se pouze na vyklízení prostor, neboť v rámci našich služeb zařizujeme i likvidaci nepotřebného odpadu v souladu s ekologickými zásadami.

K našim zákazníkům přistupujeme vždy individuálně a zakládáme si na spolehlivosti a dochvilnosti. Vždy splníme, na čem se domluvíme, přijedeme v předem domluveném čase a pracujeme diskrétně, abychom neomezovali vaše sousedy a blízké okolí. Pracujeme flexibilně a rádi se domluvíme na termínu, který bude vyhovovat vám.

Pokud vás naše nabídka zaujala, nebo máte jakékoli dotazy ohledně vyklízení či jiných služeb, neváhejte nás kontaktovat.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

STĚHOVÁNÍ BYTU A DOMU

Přestěhujeme vám veškeré vybavení z malých garsonek i velkých rodinných domů. Předem se domluvíme na ceně i termínu stěhování a vše přesuneme s maximální opatrností. Vaše osobní i cenné věci jsou u nás v bezpečí.

STĚHOVÁNÍ FIREM

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Ujmeme se celého provozu a vše za vás vyřídíme bez nutnosti přerušení provozu. V naší firmě se postaráme o to, aby vše proběhlo rychle a hladce.

ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým
zdrojem nečistot, prachu
a alergenů.