ČIŠTĚNÍ a mytí AUT

nabízíme kompletní čištění 

interiéru a ruční mytí vašeho auta,

aby vypadalo zase jako nové.

na vašem pohodlí, bezpečnosti i dojmu záleží

naše nabídka

čištění interiéru auta

Nabízíme profesionální čištění interiérů, které zahrnuje čištění autosedaček, palubní desky, podlah i kufru vašeho automobilu. Odstraníme nejen skvrny od potravin a chlupy od vašich mazlíčků, ale i veškeré pachy, bakterie a mikroby. Nabízíme čištění pro jednotlivé vozy
i firemní flotily.

mytí exteriéru auta

Poskytujeme špičkové služby ručního mytí,
které představuje nejdůkladnější a zároveň nejšetrnější způsob, jak vyčistit
špinavý exteriér vašeho automobilu.
Používáme tu nejúčinnější
a zároveň nejšetrnější kosmetiku
na českém trhu a dbáme na detaily.

ruční mytí AUTA

Ruční mytí automobilu provedené vyškolenými profesionály je nejdůkladnějším a zároveň nejšetrnějším způsobem, jak zbavit vaše auto veškerých nečistot a předejít i sebemenšímu poškození laku, včetně škrábanců a zmatnění. V naší firmě si dbáme na detaily, takže nám nic neunikne.

Auta čistíme v našich prostorách, ale rádi vám zařídíme ruční mytí i na počkání přímo u vás nebo na vámi určeném místě. Pro náročnější práce si sjednáme termín předání vašeho automobilu, který u vás vyzvedneme a čistý vám ho odvezeme zase zpět zcela zdarma.

Využíváme nejmodernější čistící autokosmetiku s certifikáty nejvyšší kvality pro důkladné a zároveň šetrné vyčištění vašeho automobilu, díky kterému zůstane váš lak jako nový po dlouhá léta. Na přání vám také zajistíme ruční ošetření laku a jiných materiálů za použití high-tech přípravků pro ty nejlepší výsledky.

čištění interiéru auta

Auto musí být krásné a čisté nejen zvenku, ale také zevnitř. Dopřejte proto svému automobilu tu nejlepší péči důkladným čištěním interiéru. V naší firmě využíváme profesionálních čistících prostředků značky Kercher, které si poradí i s těmi nejzákeřnějšími skvrnami a mikroby. 

Čištění interiérů aut provádíme mokrou i suchou metodou, tepujeme koberce u čalounění, šetrně čistíme a impregnujeme kůži, dezinfikujeme interiér, ventilaci i klimu, pečujeme o plasty a skla a postaráme se o dlouhodobou ochranu veškerých povrchů. 

Pro vaše vozidlo si přijedeme a vyčištěné vám ho zase přivezeme zcela zdarma. Vyberte si termín a čas, který vám vyhovuje, a my se podle toho zařídíme. S naší péčí bude vaše auto vypadat zase jako nové.

Proč je čištění interiéru auta důležité?

Věděli jste, že průměrný člověk v interiéru svého auta stráví až 90 dní v roce? O to více je důležité dbát na to, aby byl váš vůz čistý a bezpečný pro vaše zdraví. Nečištěný interiér nejen snižuje celkový komfort z jízdy, ale může být zdrojem onemocnění. Čištění interiéru automobilu doporučujeme především v následujících případech:

  • Při koupi použitého automobilu především z hygienických důvodů. Pravděpodobně nevíte, kdo všechno ve vašem autě jezdil a jaké nečistoty nebo mikroby vám v sedačkách nebo podlaze vozu zanechal. Myslete na vaše zdraví i komfort, který vám zajistíme hloubkovým čištění celého interiéru.
  • Při prodeji vašeho automobilu: Pokud se chystáte prodat váš vůz, vyčištěním interiéru nejen zvýšíte úspěšnost prodeje, ale také jej snáze prodáte za vyšší cenu, neboť čistý interiér zvýší důvěryhodnost důkladně udržovaného vozu po všech stránkách.
  • Při pravidelném používání automobilu: Většina mikrobů se do vašeho auta dostane z podrážek bot, neumytých rukou, zvířat nebo jídel a nápojů. Všechny tyto nečistoty vytvářejí dobré podmínky pro  množení bakterií a plísní, které potom dýcháte. Z toho důvodu je nutné automobil pravidelně důkladně čistit.

Proč si vybrat právě nás?

Nabízíme profesionální čištění interiéru a ruční mytí exteriéru vašeho auta v Ústeckém kraji, ale po domluvě rádi přijedeme i do jiných míst České republiky. K našim zákazníkům přistupujeme vždy individuálně a snažíme se maximálně vyjít vstříc jejich požadavkům. Pro váš automobil si přijedeme až k vám domů, odvezeme jej a poté vám ho vyčištěný zase dovezeme.

V naší firmě si zakládáme na pečlivosti, spolehlivosti a dochvilnosti. Naše zákazníky nenecháváme čekat a co slíbíme, to také splníme. Vždy tedy přijedeme v předem domluveném čase. Pracujeme flexibilně a rádi se přizpůsobíme termínu a času, který nejlépe vyhovuje vám.

Prostředky, které využíváme, jsou nejen vysoce účinné a šetrné k vašemu automobilu, ale také k životnímu prostředí. O váš automobil se u nás postaráme, jako by byl náš vlastní. Vyberte si z naší široké nabídky programů ten, který vám nejlépe vyhovuje a kontaktujte nás v případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

STĚHOVÁNÍ BYTU A DOMU

Přestěhujeme vám veškeré vybavení z malých garsonek i velkých rodinných domů. Předem se domluvíme na ceně i termínu stěhování a vše přesuneme s maximální opatrností. Vaše osobní i cenné věci jsou u nás v bezpečí.

VYKLÍZENÍ PROSTOR

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.

ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým
zdrojem nečistot, prachu
a alergenů.