ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

nabízíme hloubkové čištění

polstrování i výplně různých textilií

aby se vám lépe bydlelo.

odstraníme odolné skvrny, zápachy i bakterie

Čištění nábytku

Máte doma zašpiněnou sedačku od kávy, vína nebo dětských her? Je vaše křeslo plné prachu či chlupů z vašeho domácího mazlíčka? Obraťte se na nás. Nabízíme hloubkové čištění čalouněných souprav, křesel, židlí, matrací i koberců parním čističem nebo extrakční metodou, která nám umožňuje hloubkově vyčistit nejrůznější textilie nejen od viditelných nečistot, ale také od prachu a neviditelných mikrobů, alergenů i nepříjemných zápachů.

Z vašeho nábytku nejprve odstraníme veškerou povrchovou špínu, jako jsou vlasy, chlupy, prach či drobky a poté se postaráme o těžko odstranitelné skvrny, ať už od vína nebo dětských vodovek. 

Celé čalounění poté propláchneme vodou s čistícím prostředkem pod přiměřeným tlakem. Posléze ji odsajeme s veškerými nečistotami, které se skrývají ve výplních. Z látky odsajeme maximum přebytečné vody, aby vaše pohovka nebo jiný čalouněný kus nábytku schnul už jen pár hodin. 

Nabízíme rovněž možnost impregnace nábytku, která v budoucnu pomáhá zamezit absorpci rozlitých tekutin a nečistot do tkaniny. Pokud chcete podpořit ochranu látky, doporučujeme této nabídky využít.

zajistíme čištění

Proč si vybrat právě nás?

Čištění nábytku je nezbytné provádět alespoň jednou ročně, aby se nestalo zdrojem bakterií a parazitů, kteří škodí lidskému zdraví. U nás se postaráme o to, aby ve vašem nábytku nezůstaly žádné nečistoty, nepříjemné zápachy ani nežádoucí organismy. Používáme pouze osvědčené čistící prostředky, které jsou naprosto bezpečné pro vás, vaše děti i domácí mazlíčky.

Extrakční způsob čištění zaručuje důkladné očištění od veškerých nečistot a zároveň představuje šetrný a ohleduplný způsob čištění ke struktuře vláken. Navíc napomáhá regeneraci a oživení barvy, aby váš nábytek zářil zase jako nový.

Specializujeme se na čištění nábytku v Ústeckém kraji, ale po domluvě rádi dojedeme i do jiných míst po České republice. Zavolejte nám, ať už jste kdekoliv, a přesvědčte se o tom, že s čistým a provoněným nábytek se vám bude bydlet mnohem spokojeněji.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

STĚHOVÁNÍ BYTU A DOMU

Přestěhujeme vám veškeré vybavení z malých garsonek i velkých rodinných domů. Předem se domluvíme na ceně i termínu stěhování a vše přesuneme s maximální opatrností. Vaše osobní i cenné věci jsou u nás v bezpečí.

STĚHOVÁNÍ FIREM

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Ujmeme se celého provozu a vše za vás vyřídíme bez nutnosti přerušení provozu. V naší firmě se postaráme o to, aby vše proběhlo rychle a hladce.

VYKLÍZENÍ PROSTOR

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.