FAQ

nejčastěji kladené otázky

našich zákazníků

najděte odpovědi na vaše dotazy

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Ano. Na základě domluvy poskytujeme naše služby v jakémkoli čase, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Ideální termín pro objednání stěhování a vyklízení na přesný datum je 7 dní dopředu. Pokud ale spěcháte a potřebujete využít našich služeb dříve, neváhejte nás kontaktovat. Vždy se pokusíme udělat maximum pro to, abychom vám vyšli vstříc.

Naše firma se specializuje na stěhování, vyklízení i čištění v Ústeckém kraji‚ ale po domluvě za vámi můžeme přijet kamkoli. Pokud vás zajímá cena, podívejte se na náš ceník nebo se obraťte rovnou na nás.

To záleží na tom, jaký typ služby si u nás objednáte. V případě stěhování na klíč se o vše postaráme my, včetně manipulace, balení a přesunu nábytku. Stačí se jen domluvit na detailech a pak předat klíče našemu technikovi. My vše důkladně zabalíme a převezeme tak, aby vše zůstalo nepoškozené. Na tuto službu se navíc vztahuje naše pojištění proti poškození věcí.

Pokud chcete ušetřit a zajistit pouze odvoz zboží, je potřeba vše důkladně zabalit předem a poté vše naložit do vozidla. V takovém případě doporučujeme použít folie a výplňkové materiály, aby se nic nepoškodilo nebo nerozbilo během převozu.

Ano. Stěhování kanceláři a firem u nás patří mezi často poptávané služby. Jsme schopni přestěhovat kancelář i celou firmu tak, aby provoz firmy zůstal nenarušen. Zajišťujeme stěhování pro malé firmy i velké společnosti a celou organizaci zajistíme za vás.

Pro přehled o cenách se můžete podívat do našeho ceníku, nicméně přesnou cenu obvykle stanovujeme individuálně na základě konkrétních požadavků zákazníka. Zpravidla se odvíjí od časové náročnosti, použitého vozidla nebo techniky a množství pracovníků. V případě konkrétní poptávky nás proto neváhejte kontaktovat.

Ano. Ať už se chcete přestěhovat, vyklidit si prostory sami nebo přepravit zboží, jsme vám k dispozici. Nabízíme stěhovací vozidlo s řidičem, který za vás přepraví vše, co potřebujete, nebo můžete využít možnosti pronájmu transporteru, přívěsného vozíku či autopřepravníku, a vše si přestěhovat zcela sami.

Náš stěhovací tým pracuje již od brzkého rána, nejčastěji od 7 hodin. V případě domluvy ale přijedeme i dříve a problém pro nás nejsou ani večerní hodiny. Pracujeme vždy diskrétně, abychom nerušili vaše sousedy a okolí. V případě stěhování kanceláří upřednostňujeme stěhovat přes noc nebo brzy ráno před začátkem pracovní doby, abychom nenarušili pracovní provoz.

Doba realizace našich služeb je individuální a vždy se odvíjí od velikosti zakázky a požadavků klienta. Orientační čas jsme schopni určit až po prohlídce konkrétních prostor. Pokud na stěhování nebo úklid spěcháte, uděláme vše, co bude v našich silách, abychom vám vyšli vstříc.

KONTAKTUJtE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše služby

Stěhování bytů a domů

Přestěhujeme vám veškeré vybavení z malých garsonek i velkých rodinných domů. Předem se domluvíme na ceně i termínu stěhování a vše přesuneme s maximální opatrností. Vaše osobní i cenné věci jsou u nás v bezpečí.

Stěhování firem

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Ujmeme se celého provozu a vše za vás vyřídíme bez nutnosti přerušení provozu. V naší firmě se postaráme o to, aby vše proběhlo rychle a hladce.

Vyklízení prostor

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.

Čištění nábytku

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým zdrojem nečistot, prachu a alergenů.

Čištění a mytí aut

Zajistíme vám ekologické čištění exteriéru a interiéru auta, včetně sedaček, palubní desky a podlah vašeho vozu. Profesionální čištění nabízíme nejen pro jednotlivá auta, ale i pro firmy. Vaše auto bude vypadat zase jako nové.

Půjčovna

Čeká vás větší náklad? Potřebujete odvézt stavební materiál, nábytek, motocykl, traktůrek, automobil nebo cokoli jiného? Využijte našich služeb půjčovny přívěsných vozíků a autopřepravníků.