kontaktujte nás

potřebujete odstěhovat?

Sháníte vyklízecí služby?

chcete vyčistit auto nebo byt?

zašlete nám nezávaznou poptávku zdarma 

KDE NÁS NAJDETE

KONTAKTUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM:

+420 773 927 159

Napište nám:

info@lkcomforts.cz

Pracovní doba:

7 – 18 / Po – Ne

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše služby

Stěhování bytů a domů

Přestěhujeme vám veškeré vybavení z malých garsonek i velkých rodinných domů. Předem se domluvíme na ceně i termínu stěhování a vše přesuneme s maximální opatrností. Vaše osobní i cenné věci jsou u nás v bezpečí.

Stěhování firem

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Ujmeme se celého provozu a vše za vás vyřídíme bez nutnosti přerušení provozu. V naší firmě se postaráme o to, aby vše proběhlo rychle a hladce.

Vyklízení prostor

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.

Čištění nábytku

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým zdrojem nečistot, prachu a alergenů.

Čištění a mytí aut

Zajistíme vám ekologické čištění exteriéru a interiéru auta, včetně sedaček, palubní desky a podlah vašeho vozu. Profesionální čištění nabízíme nejen pro jednotlivá auta, ale i pro firmy. Vaše auto bude vypadat zase jako nové.

Půjčovna

Čeká vás větší náklad? Potřebujete odvézt stavební materiál, nábytek, motocykl, traktůrek, automobil nebo cokoli jiného? Využijte našich služeb půjčovny přívěsných vozíků a autopřepravníků.