Půjčovna

zapůjčíme vám transporter, 

přívěsný vozík i autopřepravník

pro přepravu většího nákladu.

pomůžeme vám přepravit zboží snadno a bezpečně

naše nabídka

PŘÍVĚSNÝ VOZÍK

Chystáte se na nákup stavebního materiálu nebo nábytku, stěhujete se nebo potřebujete odvézt odpad na skládku, ale nemáte jak? Využijte přívěsný vozík z naší půjčovny.


autopřepravník

Potřebujete si sami dovézt nový vůz, čtyřkolku nebo zahradní či stavební techniku? Naklápěný autopřepravník umožňuje nastavení nájezdu pro jakýkoli rozchod kol.


transportér T5 VW

Chtěli byste vyzkoušet „van life“ v obytné dodávce a zažít spaní v autě na divoko? Nebo se chystáte na dovolenou s přáteli či velkou rodinou? Modulární interiér a bohatá výbava vozu poskytují širokou škálu uzpůsobení pro nejrůznější účely.

půjčovna

Hledáte praktické řešení pro přepravu nábytku, stavebního materiálu, automobilu nebo jiného nákladu? Obraťte se na nás, rádi vám zapůjčíme menší přívěsný vozík, autopřepravník i transporter, ať už jedete kamkoli. Možnost přepravy zboží můžete využít při cestování, stěhování, nákupu stavebního materiálu, odvozu odpadu na skládku nebo při zakoupení nového vozu.

Pro jízdu s malým přepravným vozíkem a dodávkou vám postačí řidičský průkaz skupiny B, ale pro jízdu s autopřepravníkem (platem) je nutné vlastnit řidičské oprávnění skupiny B + C. Konkrétní parametry a podmínky k jednotlivým vozidlům naleznete v našem ceníku.

Bude-li to technicky možné, zapůjčení i vrácení dodávky či přívěsu vám rádi zajistíme i mimo pracovní dobu, o víkendu a o svátcích. Po dohodě vám naše služby poskytneme 24 hodin denně. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Proč si vybrat právě nás?

Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů a přepravníků pro osobní i firemní účely. Jsme vám k dispozici každý pracovní den a po domluvě vám budeme k službám i o víkendu a svátcích, klidně i 24 hodin denně.

Dodávky, vozíky i autopřepravníky vám vždy zapůjčíme umyté s čistým interiérem. Rovněž dbáme na výborný technický stav našich vozidel. Specializujeme se na půjčování vozů v Ústeckém kraji, ale v případě zájmu rádi přijedeme i do jiných míst České republiky. Vždy se našim zákazníkům snažíme vyjít maximálně vstříc.

V naší firmě si zakládáme na dochvilnosti a spolehlivosti a vždy vám budeme k dispozici v předem domluveném čase. Nemusíte se tedy obávat, že byste na nás museli čekat. Ceny si držíme na takové úrovni, aby byly přijatelné pro naše zákazníky, ale zároveň nám umožnily zajistit služby prvotřídní kvality.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

stěhování firem

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Ujmeme se celého provozu a vše za vás vyřídíme bez nutnosti přerušení provozu. V naší firmě se postaráme o to, aby vše proběhlo rychle a hladce.

VYKLÍZENÍ PROSTOR

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.

Čištění nábytku

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým
zdrojem nečistot, prachu
a alergenů.