Stěhování bytů a domů

Přestěhujeme vás rychle a spolehlivě

bez jakéhokoli poškození věcí,

Ať bydlíte v garsonce nebo rodinném domě.

Vaše starosti přenechte na nás

naše nabídka

samoobslužné

Chcete si své věci zabalit a naložit sami, ale potřebujete je odvézt? Využijte možnost samoobslužného stěhování.

klasické

Chcete stěhování přenechat na nás, ale zároveň mít vše pod kontrolou? Pak je pro vás klasické stěhování ideální volbou.


na klíč

Nechcete mít se stěhováním vůbec žádné starosti a vše přenechat profesionálům? V tom případě využijte naší nabídky stěhování na klíč.


SAMOBSLUŽNÉ STĚHOVÁNÍ

Chcete se o celý proces stěhování postarat sami nebo máte na stěhování nižší rozpočet? Samoobslužné stěhování je ideální volbou pro ty, kteří si nechtějí nebo nemohou dovolit najmout stěhovací službu a zároveň nechtějí řídit velké stěhovací vozidlo. 

Pokud si objednáte naši službu samoobslužného stěhování, zajistíme vám nákladní vůz spolu s řidičem, který vaše věci převeze z výchozího do cílového místa. Vše ostatní už je na vás.

Veškeré vaše věci si tak musíte sami zabalit, naložit a posléze opět vyložit. Jelikož v tomto případě nezajišťujeme náklad a výklad věcí, na samoobslužné stěhování se nevztahuje pojištění věcí, které je součástí klasického stěhování a stěhování na klíč.

KLASICKÉ STĚHOVÁNÍ

Chcete veškerou práci s balením, naložením, přesunem a vyložením věcí přenechat na nás, ale být součástí procesu a rozhodovat o přemístění jednotlivých věcí? Pokud se rozhodnete pro klasické stěhování, vaše věci bezpečně zabalíme do fólií a krabic a přesuneme je do místa určení.

V rámci této služby se od nás dopředu dozvíte, kolik pracovníků a jak velké vozidlo bude ke stěhování potřeba a zda je nutná prohlídka domu naším technikem. Na základě toho vám sdělíme celkovou cenu za stěhování vaší domácnosti.

Tento typ stěhování patří mezi nejvyužívanější službu našich zákazníků, jelikož představuje zlatou střední cestu. Ušetříte spoustu práce a času s balením a budete mít jistotu, že vaše věci budou v bezpečí. Pojištění věcí je součástí klasického stěhování.

STĚHOVÁNÍ NA KLÍČ

Nechcete si se stěhováním dělat vůbec žádné starosti? Pak přenechte veškerou práci na nás. Pokud si u nás objednáte stěhování na klíč, o vše kolem stěhování se postaráme. Jediné, co musíte udělat, je domluvit si s námi schůzku, kde se na všem domluvíme, a pak už jen předat klíče našemu technikovi.

Zajistíme demontáž i následnou montáž nábytku, odpojení i zapojení elektroniky a spotřebičů, zabalení věcí, jejich následný přesun i rozmístění. Postaráme se také o závěrečný úklid včetně vymalování, abyste vaši nemovitost mohli rovnou předat k pronájmu nebo prodeji.

Všechny vaše věci, včetně cenností a uměleckých děl, jsou u nás v naprostém bezpečí. Stěhování u nás má na starost tým profesionálů s praxí, který pracuje s maximální opatrností. Jakmile přijedete do nového, vše už na vás bude čekat připravené na svém místě.

Proč si vybrat právě nás?

U nás moc dobře víme, že stěhování bývá velkým životním krokem, který může znamenat nápor na vaše nervy. Pokud si ale najmete na stěhování profesionální firmu, která vyřídí vše za vás, budete mít o mnoho starostí méně. Neváhejte se proto obrátit na nás. Přijedeme, vše zabalíme, naložíme a odvezeme do vašeho nového domova nebo firmy.

Poskytujeme komplexní stěhovací služby v Ústeckém kraji i po celé ČR od bytových jednotek až po velké firemní prostory. Zajistíme za vás vše potřebné, aby stěhování proběhlo hladce podle plánu, včetně demontáže i montáže nábytku.

Všechny vaše věci zabalíme s maximální opatrností do fixační i bublinkové folie a kartonových krabic. Bezpečný převoz všech stěhovaných věcí je pro nás na prvním místě, stejně jako efektivní organizace celé akce.

Rádi vám zajistíme také vyklízení nepotřebných věcí z jakýchkoli prostor, včetně odvozu do sběrného dvoru. Zbavíme vás tak přebytečného vybavení rychle a bez starostí.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

stěhování firem

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Ujmeme se celého provozu a vše za vás vyřídíme bez nutnosti přerušení provozu. V naší firmě se postaráme o to, aby vše proběhlo rychle a hladce.

VYKLÍZENÍ PROSTOR

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.

Čištění nábytku

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým
zdrojem nečistot, prachu
a alergenů.