STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ A FIREM

Přestěhujeme malé i velké firmy 

bez přerušení provozu,

rychle a bez starostí.

Přenechte celou organizaci na nás

naše nabídka

na klíč

Potřebujete rychle a efektivně zajistit stěhování kanceláře nebo celé budovy? V naší firmě poskytujeme stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Náš technik s vámi předem projde veškeré detaily stěhování a kromě cenných rad vám poskytne i cenovou kalkulaci a informace o časové náročnosti celého procesu. Veškeré stěhovací práce včetně organizace celé akce tak zařídíme za vás.

JAK PROBÍHÁ STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ A FIREM

Jakmile nás kontaktujete, domluvíme se na schůzce, případně rovnou na prohlídce vašich prostor naším technikem, který bude mít celý proces stěhování na starosti. Následně se dohodneme na rozsahu služeb a navrhneme vám nejefektivnější způsob celého stěhování včetně harmonogramu. 

Jakmile odsouhlasíte naši nabídku, kterou vypracujeme na základě vašich požadavků, domluvíme se na termínu stěhování. Přesun může proběhnout na etapy, přes noc, o víkendu nebo svátcích, ale i v pracovní dny tak, aby byl co nejméně narušen plynulý chod provozu firmy.

Stěhování následně proběhne na základě domluveného harmonogramu. Dovezeme vám potřebný obalový materiál a o vše další se postaráme. Veškerý majetek bezpečně zabalíme, v případě nutnosti demontujeme, označíme pro přesné umístění a přestěhujeme. 

Na místě určení pak vše vybalíme, rozmístíme, smontujeme a elektroniku zapojíme. Veškeré naše služby jsou pojištěny, proto si nemusíte dělat s starosti s tím, že by se při převozu s vašimi věcmi něco stalo. Po domluvě vám rovněž pomůžeme i s vyklízením prostor a likvidací odpadu. Neváhejte nás v případě zájmu nebo jakýchkoli dotazů kontaktovat.

Co vše zajistíme

DOCHVILNOST a spolehlivost

Jsou pro NÁS samozřejmostí

PŘi STĚHOVÁNÍ SE POSTARÁME O VAŠE VĚCi tak,
JAKO BY BYLy NAŠE vlastní.

SPOKOJENí ZÁKAZNíCI JSOU naší hlavní prioritou

Proč si vybrat právě nás?

U nás moc dobře víme, že stěhování bývá velkým životním krokem, který může znamenat nápor na vaše nervy. Pokud si ale najmete na stěhování profesionální firmu, která vyřídí vše za vás, budete mít o mnoho starostí méně. Neváhejte se proto obrátit na nás. Přijedeme, vše zabalíme, naložíme a odvezeme do vašeho nového domova nebo firmy.

Poskytujeme komplexní stěhovací služby v Ústeckém kraji i po celé ČR od bytových jednotek až po velké firemní prostory. Zajistíme za vás vše potřebné, aby stěhování proběhlo hladce podle plánu, včetně demontáže i montáže nábytku.

Všechny vaše věci zabalíme s maximální opatrností do fixační i bublinkové folie a kartonových krabic. Bezpečný převoz všech stěhovaných věcí je pro nás na prvním místě, stejně jako efektivní organizace celé akce.

Rádi vám zajistíme také vyklízení nepotřebných věcí z jakýchkoli prostor, včetně odvozu do sběrného dvoru. Zbavíme vás tak přebytečného vybavení rychle a bez starostí.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

STĚHOVÁNÍ BYTU A DOMU

Přestěhujeme vám veškeré vybavení z malých garsonek i velkých rodinných domů. Předem se domluvíme na ceně i termínu stěhování a vše přesuneme s maximální opatrností. Vaše osobní i cenné věci jsou u nás v bezpečí.

VYKLÍZENÍ PROSTOR

Prodáváte či kupujete nemovitost a potřebujete vyklidit prostory od všeho nepotřebného? Chcete vyklidit pozůstalost nebo se zbavit starého harampádí po vašich příbuzných? Vyklidíme za vás veškeré prostory, které potřebujete.

ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým
zdrojem nečistot, prachu
a alergenů.