VYKLÍZENÍ PROSTOR

Potřebujete vyklidit dům, garáž nebo halu?

zbavíme vás nepotřebných věcí, 

starého harampádí i odpadu.

Přenechte vše potřebné na nás

naše nabídka

vyklízení na klíč

Potřebujete vyklidit dům, byt, kanceláře, garáž, sklep nebo jakékoli jiné prostory a zbavit se nepotřebného nábytku, nahromaděných věcí či odpadu po stěhování? Obraťte se na nás. Nabízíme komplexní služby vyklízení, včetně ekologické likvidace materiálů. Pracujeme rychle a efektivně.

JAK PROBÍHÁ vyklízení prostor

Vaše prostory kompletně vyklidíme, nepotřebné věci odvezeme do sběrného dvora a provedeme následný úklid vyklizeného prostoru. V naší firmě přistupujeme ke své práci profesionálně a diskrétně, aby po nás nezůstal žádný nepořádek.

Protože každé vyklízení prostorů je jiné, pošleme do vašich prostor nejdříve našeho technika, který zhodnotí, co vše je k vyklízení potřebné, sdělí vám, jak bude celá akce časově náročná, domluví se s vám na veškerých detailech a stanoví cenu.

Co vše zajistíme

DOCHVILNOST a spolehlivost

Jsou pro NÁS samozřejmostí

PŘi STĚHOVÁNÍ SE POSTARÁME O VAŠE VĚCi tak,
JAKO BY BYLy NAŠE vlastní.

SPOKOJENí ZÁKAZNíCI JSOU naší hlavní prioritou

Proč si vybrat právě nás?

V naší firmě se nezaměřujeme jen na vyklízení bytů a domů, ale zajišťujeme také vyklízení nebytových prostor, jako jsou sklepy, půdy či garáže, i komerční prostory, včetně kanceláří, hal, skladů apod. 

Specializujeme se na vyklízecí služby v Ústeckém kraji, ale po domluvě rádi přijedeme i do jiných míst po České republice. Vyklízení menších prostor je pro nás hračka a s velkými plochami si také snadno poradíme. Neomezujeme se pouze na vyklízení prostor, neboť v rámci našich služeb zařizujeme i likvidaci nepotřebného odpadu v souladu s ekologickými zásadami.

K našim zákazníkům přistupujeme vždy individuálně a zakládáme si na spolehlivosti a dochvilnosti. Vždy splníme, na čem se domluvíme, přijedeme v předem domluveném čase a pracujeme diskrétně, abychom neomezovali vaše sousedy a blízké okolí. Pracujeme flexibilně a rádi se domluvíme na termínu, který bude vyhovovat vám. 

Pokud vás naše nabídka zaujala, nebo máte jakékoli dotazy ohledně vyklízení či jiných služeb, neváhejte nás kontaktovat.

KONTAKTUJE NÁS

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Nevíte, co si o nás myslet? Zeptejte se našich zákazníků.

naše další služby

STĚHOVÁNÍ BYTU A DOMU

Přestěhujeme vám veškeré vybavení z malých garsonek i velkých rodinných domů. Předem se domluvíme na ceně i termínu stěhování a vše přesuneme s maximální opatrností. Vaše osobní i cenné věci jsou u nás v bezpečí.

STĚHOVÁNÍ FIREM

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro malé i velké společnosti. Ujmeme se celého provozu a vše za vás vyřídíme bez nutnosti přerušení provozu. V naší firmě se postaráme o to, aby vše proběhlo rychle a hladce.

ČIŠTĚNÍ NÁBYTKU

Nabízíme profesionální hloubkové čištění sedaček, křesel a veškerého čalouněného nábytku. Vyčistíme vám nejen polstrování, ale také výplně, které jsou častým
zdrojem nečistot, prachu
a alergenů.